Blog

Sep 7, 2023, 1:06 PM
Tänapäeva ühiskonnas suureneb teadlikkus keskkonnast ja energiatõhususest. Nutikate kodulahenduste kasutuselevõtt ei ole ainult mugavuse suurendamine, see on ka võimalus muuta meie elamud keskkonnasõbralikumaks ja ökonoomsemaks.
Sep 7, 2023, 12:33 PM
Tänapäeval ei ole "nutikas kodu" enam ulmeline kontseptsioon, vaid paljude jaoks igapäevaelu osa. Nutikas kodutehnoloogia viitab süsteemidele ja seadmetele, mis võimaldavad kasutajatel oma kodu kaugjuhtimisega juhtida, seadistada automaatikat ja optimeerida energiatarbimist.
Sep 7, 2023, 11:48 AM
Elektroonikaseadmed on tänapäeva kodumajapidamises lahutamatu osa, olgu selleks siis nutitelefonid, arvutid, telerid või kodumasinad. Kuigi need seadmed muudavad meie igapäevaelu mugavamaks ja tõhusamaks, võivad nad samal ajal suurendada ka meie kodumajapidamise elektrikulusid. Sellest tulenevalt on oluline mõista, kuidas teadlikud valikud elektroonikaseadmete ostmisel ja kasutamisel võivad aidata märkimisväärselt säästa raha.
Aug 1, 2014, 4:30 PM
Donec blandit lectus nec neque ullamcorper rhoncus. Sed adipiscing tempus sem eu molestie. Aenean laoreet pretium ante vitae ultrices. Aenean eu gravida magna, vel aliquet magna. In auctor convallis gravida. Phasellus est erat.
Jul 4, 2014, 3:00 PM
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sit amet consectetur lacus. Vestibulum neque lectus, egestas non cursus vitae, aliquam at magna.
Jul 1, 2014, 12:00 PM
Pellentesque ultricies ligula vel neque dictum, eu mollis tortor adipiscing. Etiam congue, est vel tincidunt vestibulum, nunc nunc porta nulla, at adipiscing neque tellus quis urna. Quisque dignissim neque a ipsum sodales, mattis aliquam ante dictum.